AUTO-CZĘŚCI ALFA ROMEO

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE ALFA ROMEO KATOWICE

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki do ALFA ROMEO. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Alfa Romeo to jeden z bardziej znanych producentów samochodów osobowych, ale również luksusowych czy też sportowych. Powstała dzięki Francuzowi, Alexandre Darracq’owi, który był pionierem w tej dziedzinie. Założył on firmę, która produkowała samochody, które były nazwane od jego nazwiska. Firma ta niestety miała kłopoty i w kolejnym kroku została wykupiona przez ludzi, którzy byli zainteresowani prowadzeniem dalszych działań w obszarze motoryzacji. Dostała ona wówczas nazwę Alfa, która jest skrótem od włoskiego Anonima Lombarda Fabbrica Automobili. Romeo zostało dodane dopiero wtedy, kiedy spółkę przejął inżynier Nicola Romeo. Chciał, aby samochody wychodzące z fabryki były kojarzone bezpośrednio z nim, dlatego dodał do wcześniej funkcjonującej Alfy swoje nazwisko i jak powstała Alfa Romeo.
Główna siedziba firmy znajduje się w Turynie. Państwo włoskie przejęło ją w roku 1932, co spowodowało kolejne problemy. Początkowo marka skupiała się na produkcji jedynie samochodów sportowych i osobowych, ale w latach 80. doszły do tego również pojazdy ciężarowe, użytkowe czy dostawcze, które w zamierzeniu miały przynosić zyski państwu, jednak skutek podjętych działań okazał się odwrotny, w skutek czego firma Fiat pojawiła się z ratunkiem i przejęła cały koncern.
Priorytetem stała się tu idea tworzenia samochodów sportowych, co okazało się dobrym pomysłem, gdyż marka otrzymała wiele prestiżowych nagród w tej dziedzinie. Carrozzeria Pininfarina jest firmą, której Alfa Romeo zawdzięcza wygląd wszystkich swoich pojazdów. Pierwszym jej dziełem był samochód Alfa 164, który w ówczesnych czasach stał się prawdziwym hitem, który przyciągał uwagę wszystkich fanów motoryzacji. Technologie stosowane do dzisiaj wśród samochodów Alfa Romeo są najwyższej jakości i posiadają bardzo dobre auto części, co jest konieczne w przypadku aut sportowych.
Najbardziej popularne modele to 166, 147, 156, 22, Spider czy GTV. Obecnie produkuje się modele MiTo czy też 8C, SW, 156/159.

Dysponujemy szerokim asortymentem części do Alfy Romeo, dla klientów indywidualnych oferujemy dowóz części na terenie Katowic.
Infolinia 512 510 508 czynna od 7 do 22 przez siedem dni w tygodniu.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?