AUTO-CZĘŚCI AUDI

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE AUDI

Oferujemy części samochodowe oryginalne oraz zamienniki do marki Audi z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe.
Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Zadzwoń i sprawdź ceny dla Ciebie.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Marka Audi rozpoczęła swoją historię w roku 1899, kiedy w Kolonii został założony zakład produkcyjny o nazwie Horch. Ideą było tutaj tworzenie samochodów osobowych. Dwa lata później z warsztatu wyjechał pierwszy samochód i dawał on wielkie nadzieje firmie. Założyciel - August Horch przeniósł zakład z Kolonii do Reichenbach, a potem do Zawiska. Mimo tego, że jego auto zdobywało wiele sukcesów w sportach motorowych, nie przyniosło ono mu oczekiwanej popularności.

Stało się to powodem tego, że Horch opuścił swoją firmę, która popadła w kłopoty finansowe. Zdecydował się na otwarcie nowego przedsiębiorstwa motoryzacyjnego, problemem było jednak to, że nie mógł już posłużyć się swoim nazwiskiem, stąd pojawił się pomysł na to, aby użyć jego łacińskiego odpowiednika, czyli Audi. Czasy były trudne, doszło więc do zjawiska, w którym wiele mniejszych firm łączył się w jedną korporację, która w ten sposób dostawała szansę na to, aby poradzić sobie na tym wymagającym rynku. W 1932 roku Audi połączyło się z marką Horch, Wanderer i DKW, co spowodowało powstanie Auto Union z siedzibą w Chemnitz. Dzięki temu mamy również obecne logo Audi, które przedstawia połączone ze sobą pierścienie, symbolizujące każdą z tych czterech firm.

W czasach II wojny światowej doszło do wielkich zmian w Auto Union. Weszła ona w posiadanie rosyjskiej strefy, która przekazywała go takim koncernom jak DKW, Mercedes Benz czy Volkswagen, który to jednocześnie jest jej obecnym właścicielem. Mimo transformacji, udało się zachować rodzimą nazwę, czyli Audi. Lata 80. przyniosły kultowy model Audi Quattro, z napędem na dwie osie potocznie nazywanym 4x4. Model ten zapoczątkował serię produkcji samochodów z takim napędem, która trwa do dziś. Audi wpadło również na inne, przełomowe rozwiązanie, którym było zastosowanie super-ekologicznego silnika w samochodzie Audi A2, który charakteryzował się bardzo niskim spalaniem, a mianowicie 3l/100 km.
v Koncern obecnie posiada w swojej ofercie nie tylko samochody osobowe (A3, A4, A6), ale również luksusowe Audi 18 czy też terenowe Q5 i Q7 czy też szereg modeli sportowych, które są flagowymi modelami.

Jako jedyni w Katowicach oferujemy dowóz części do klienta indywidualnego!
Posiadamy części oryginalne i zamienniki do modeli AUDI A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, S1, S2, S3, S4, S5, S6, S7, S8, RS Q3, RS4, RS5, RS6, RS 7, TT, Q2, Q3, Q5, Q7.

Centrum motoryzacyjne AUTOSERWIS z główną siedzibą w Katowicach - infolinia 512 510 508.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?