AUTO-CZĘŚCI BMW KATOWICE

auto części bmw Katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE BMW KATOWICE

Oferujemy części samochodowe do samochodów BMW z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic.
Działamy siedem dni w tygodniu od 7 do 22.
Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe.
Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
BMW to skrót od Bayerische Motoren Werke, co tłumacząc na nasz ojczysty język oznacza Bawarskie Zakłady Silnikowe. Koncern ten powstał w roku 1916 z ręki niemieckiego konstruktora zajmującego się produkcją samolotów czy silników lotniczych i Karla Rappa, który był szwajcarskim konstruktorem. Obaj mężczyźni początkowo skupiali się na lotnictwie, a ściślej produkcji silników i lekkich samolotów treningowych i zwiadowczych. Rok 1920 przyniósł ze sobą logo, które przedstawiało biało-niebieską szachownicę, która miała przypominać kręcące się śmigło samolotu. Logo to przetrwało do dzisiaj, chociaż delikatnie się zmieniło. II wojna światowa przyniosła ogromne wsparcie finansowe od rządu niemieckiego, co sprawiło, że w zakładzie pojawiło się wielu wykwalifikowanych ekspertów i nowe hale produkcyjne.
Świetne czasy odeszły w niepamięć po traktacie wersalskim, który zabronił BMW produkcji silników dla lotnictwa. Firma szukała nowego rynku zbytu i w 1923 roku zaczęto produkować części i silniki do łodzi, motorów, samochodów czy ciężarówek. Pierwszym wyprodukowanym przez nich pojazdem był motocykl BMW R32, posiadający silnik typu bokser znajdującym się w podwójnej ramie rurowej. Kiedy BMW przejęło fabrykę samochodów Eisenach, zaczęła się produkcja pierwszych samochodów osobowych. Pierwszym modelem zaprojektowanym i wyprodukowanym przez BMW był model 303, który posiadał silnik sześciocylindrowy o mocy 30KM. Auto to stało się prekursorem obecnego przodu samochodów tej marki, który to posiada charakterystyczne wloty powietrza o kształcie nerek. Obecnie BMW należy do marki Rolly-Royce, Bentley oraz Mini. Produkuje się bardzo szeroką gamę motocykli i samochodów najwyższej klasy. Na polskim rynku można znaleźć niemal wszystkie modele BMW i cieszą się one nieustającą popularnością i uznaniem.

Posiadamy cześci samochodowe w magazynie w Katowicach do BMW serii 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, M2, M3, M4, M5, M6, X1, X2, X3, X4, X5, X6, Z3, Z4, I3, oraz I8. Jeśli szukasz auto-części do swojego samochodu marki BMW w dobrej jakości i cenie to serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Centrum motoryzacyjne grupa Autoserwis.pl zaprasza serdecznie do współpracy.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?