AUTO-CZĘŚCI CHEVROLET

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE CHEVROLET

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe.
Kurierzy naszej firmy dostarczą towar na terenie Katowic.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Marka ta jest jedną z najbardziej cenionych na rynku amerykańskim, chociaż korzeniami sięga do Europy. Powstała ona dzięki szwajcarowi - Louisowi Chevroletowi, który był konstruktorem. Zaczynał on od budowania rowerów w swoim zakładzie, a potem otworzył się na tworzenie nowych konstrukcji. Posiadał wielki talent, który został zauważony przez jednego ze słynnych magnatów. Kiedy ten odwiedził jego zakład, nie mógł wyjść z podziwu nad tym, co tworzył młody chłopak. Odkrył w nim wielki potencjał, zaproponował wyjazd do USA i wsparcie, a także możliwość rozwoju pasji, jaką były rajdy samochodowe.
To właśnie ona przyczyniła się do tego, że dzisiaj możemy cieszyć się marką samochodów Chevrolet. Mężczyzna startował w wielu zawodach pod szyldem Buick Bug, co zostało dobrze przyjęte przez przedsiębiorcę z dziedziny motoryzacji Williama Duranta, który zaproponował mu współpracę, dzięki której doszło do powstania firmy Chevrolet. Siedem lat później firma weszła w skład konglomeratu GM, a samochody w bardzo szybkim czasie zdominowały rynek. Największy sukces odniósł pierwszy model, który nazywał się po prostu Chevrolet. Marka ta już na samym początku zaczęła wyznaczać nowe standardy i stan ten utrzymuje się do dzisiaj. Cechują ją rewolucyjne pomysły, innowacyjne technologie, które w znacznym stopniu wpływają na podniesienie komfortu oraz funkcjonalności samochodów osobowych. Przełomowe są twarde dachy, wbudowane radio czy też szczęki hamulcowe, a obok tego rozrusznik. Silniki nazywane były żelaznymi cudami, gdyż były niezwykle odporne, a ich wyniki były bardzo dobre.
Do kultowych samochodów marki można zaliczyć z pewnością Comaro SS, Implę czy Corvettę.
Jeśli szukasz części samochodowych wysokiej klasy w dobrej cenie do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy dojazd kuriera z częściami.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?