AUTO-CZĘŚCI DODGE

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE DODGE

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Dodge zaczynał od produkowania zupełnie innych rzeczy niż te, z którymi kojarzony jest obecnie, a mianowicie od rowerów. Dwóch braci Dodge w roku 1897 założyło firmę Dodge Brothers Bicycle & Machine Factory, która bardzo szybko zaczęła produkować również łożyska, które następnie sprzedawano firmie Oldsmobile. W kolejnych latach firma weszła we współpracę z Ford Motor Company. Lata te były pełne sukcesów, gdyż zapewniły zbyt dla części montowanych w Fordzie T. Zyski pozwoliły na wybudowanie fabryki niedaleko Detroit, która w pierwszej fazie swojej działalności montowała samochody Forda, a następnie również swoje własne modele.
Po II wojnie światowej i śmierci założycieli, doszło do wielu zmian. Zaczęła się współpraca z armią amerykańską, która przyniosła ogromne zyski pieniężne, co sprawiło, że firma została największym producentem części samochodowych w USA. Obecnym właścicielem marki jest Chrysler. Silnik V8 Hemi był bardzo ważnym wydarzeniem w historii tego przedsiębiorstwa, gdyż dzięki niemu samochody marki Dodge zyskały aż 196 rekordów prędkości w wyścigach NASCAR i 11 razy przyniosły zwycięstwo kierowcą, którzy je prowadzili. W roku 1966 pojawił się model Charger R/T, który dał początek erze Muscle Cars.
Innymi samochodami tej firmy są Coronet R/T, Challenger czy Super Bee czy też bardzo popularny do dnia dzisiejszego - Dodge Viper, który to doczekał się nawet własnego serialu telewizyjnego. Samochody te są kultowe i bardzo chętnie kupowane, mimo tego, że ich cena jest niezwykle wysoka.
Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu marki Dodge, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?