AUTO-CZĘŚCI FIAT

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE FIAT KATOWICE

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe.
Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Jeśli szukasz autoczęści w Katowicach do swojego samochodu marki Fiat model 500, 500L, 500XL, Bravo, Doblo, Ducato, Feemont, Grande Punto, Linea, Panda, Punto, Punto Evo, Seicento, Stilo, Tipo, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska. Jako jedyny dystrybutor części samochodowych w Katowicach oferujemy dowóz do klienta indywidualnego oraz firmy.

Grupa Autoserwis Tel. 512 510 508
O początkach firmy Fiat możemy mówić od roku 1899, kiedy to rozpoczęło się włoskie uprzemysłowienie. Założycielem był tutaj przemysłowiec Giovanni Agnelli, który wraz z Robertem di Ruffia postanowił rozpocząć własną działalność w branży motoryzacyjnej. Mężczyźni przejęli manufakturę samochodową w Turynie i niemal błyskawicznie zaczęli produkować samochody o marce, którą nazwali Fiat. Słowo to pochodzi od Fabbrica Italiana Automobil Torino, co można przetłumaczyć na Włoską Fabrykę Samochodów w Turynie. Firma rozwijała się bardzo szybko, gdyż posiadała zarząd, który składał się z aż dziesięciu zamożnych członków. Pierwszym pojazdem, który zapoczątkował jednocześnie dalszą produkcję, był niezwykle lekki samochód, składający się z powozu i brezentowej, składanej budki, a także siedziska dla kierowcy i pasażerów. Jego silnik miał pojemność 657 cm3 i miał moc 3,5KM. Nie był on doskonały, ale mimo to włoska arystokracja kupowała go niezwykle chętnie.

Marka Fiat współpracowała z Polską, dzięki czemu przez wiele lat na naszych drogach pojawiał się popularny maluch, czyli Fiat 126p. Inne modele, które są niezwykle często spotykane w naszym kraju to Punto, Brawo, Panda, Palio, Seicento czy Marea. Obecnie Fiat jest nie tylko producentem samochodów, ale również grupą przemysłową, która prężnie działa w branży motoryzacyjnej. Spod ich rąk wychodzą nie tylko samochody, ale również ciężarówki, silniki czy środki i systemy produkcji. Do grupy marki należą takie pojazdy jak Alfa Romeo, Ferrari czy Maserati.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?