AUTO-CZĘŚCI FORD

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE FORD

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe.
Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Początek istnienia firmy Ford datowany jest na rok 1903, kiedy to Henry Ford założył firmę, nazwaną od swojego nazwiska. Miało to miejsce w Detroit, a pierwsza fabryka została otwarta już rok później i znajdowała się w Kanadzie. Jej obszarem działalności była produkcja jednego z bardziej popularnych w tamtych czasach modelu, czyli Forda Model T. Posiadał on nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również trwałe części, a jego cena była bardzo optymalna, przez co cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Niska cena została osiągnięta dzięki zastosowaniu taśmy produkcyjnej, która to znacząco obniżała koszty samej produkcji. To właśnie dzięki niej Henry'emu Fordowi udało się wyprodukować aż 15 milionów samochód tego typu. Kolejnym z modeli, był Model A, który odniósł podobnej wielkości sukces na rynku.

Po upływie II wojny światowej wiele zmieniło się od strony stylizacyjnej w całej korporacji. Samochody dostały nowe kształty, co jest szczególnie widoczne w takich modelach jak Ford Falcon czy Custom. Bez wątpienia warty uwagi jest również Ford Mustang z roku 1964, który stał się prawdziwym hitem na rynku motoryzacyjnej, do tego stopnia, że urząd antymonopolowy zabronił dalszej produkcji, pod groźbą kar finansowych. W kolejnych latach już na całym starym kontynencie pojawiały się nowe fabryki. Ford Motor Company założył swoje filie w różnych krajach, a w niektórych z nich wprowadza na rynek takie modele, które nie są dostępne w żadnym innym kraju na świecie.

Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?