AUTO-CZĘŚCI HONDA

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE HONDA

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Bez wątpienia Honda Motor Co, jest tego typu korporacją, która w pierwszym odruchu kojarzona jest z szybkimi ścigaczami i samochodami sportowymi, które charakteryzują się doskonałą wytrzymałością i wysokimi osiągnięciami. Firma istnieje na rynku od dawna, bo od roku 1948, kiedy to została założona przez Soichiro Hondę. Mężczyzna już od dziecka był żywo zainteresowany motoryzacją czy też mechaniką pojazdową, dlatego też zdecydował się na to, aby otworzyć własną działalność, która miała koncentrować się na produkcji silników spalinowych i wszystkich niezbędnych do ich prawidłowego funkcjonowania części.

W pierwszej fazie silniki te stosowano w mopedach, czyli rowerach. Mopedy były niezwykle popularne w kulturze azjatyckiej i zapewniały jednocześnie ogromne zyski, które pozwoliły w dalszym kroku na rozbudowanie działalności. Rok 1949 przyniósł ze sobą pierwsze motocykle, a już kilka lat później pojawiły się również samochody tej marki. Pierwszym motocyklem był model Dream D, a samochodem Honda T360. Oba te pojazdy zapoczątkowały działalność firmy. Samochodem Hondy, który jako pierwszy zaczął być produkowany seryjnie, był model sportowy S500. Posiadał on silnik o mocy 44 KM. To właśnie wtedy zaczęła rodzić się legenda o wysokoobrotowych jednostkach napędowych, która trwa zresztą do dzisiaj i zyskuje rzeszę fanów.

W dzisiejszych czasach Honda poza samochodami i motorami produkuje również wiele innych urządzeń, między innymi agregaty prądotwórcze, silniki przemysłowe, motopompy, kosiarki, traktory i inne. Rocznie produkuje się ponad 6,5 miliona sztuk tych urządzeń. Marka jest popularna na całym świecie, posiada osiem fabryk, które zlokalizowane są np. w Japonii, Tajlandii, USA czy Francji. Firma posiada przeogromne zaplecze inżynierskie i stale dba o to, aby udoskonaliły się stosowane przez nich technologie i konstrukcje. Najnowszym ich osiągnięciem jest napęd hybrydowy w samochodach swojej marki, który wzbudza ciekawość całej branży motoryzacyjnej. Honda inwestuje w to rozwiązanie ogromne sumy pieniędzy, gdyż bardzo mocno w nie wierzy.

Posiadamy części do marki Honda modele Accord, City, Civic, CR-V, FR-V, HR-V, Jazz, Odyssey, Prelude - dowóz do klienta na terenie Katowic.
Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?