AUTO-CZĘŚCI HYUNDAI

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE HYUNDAI KATOWICE

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Stawiając na wygodę oferujemy części samchodowe z dowozem we wskazane miejsce przez klienta. Grupa Autoserwis.pl to specjaliści w motoryzacji, którzy chętnie udzielą wszystkich odpowiedzi oraz wskazówek odnośnie użytkowania samochodów.
Części oryginalne oraz zamienniki Hyundai do modeli Accent, Coupe, Getz, H-1, i10, i20, i30, i40, ix20, ix35, ix55, Matrix, Santa Fe, Sonata, Tucson nasi dostawcy dowożą na terenie Katowic.
Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Firma Hyundai wywodzi się od jednego z największych koncernów budowlanych i zaczynała swoje funkcjonowanie na rynku w zupełnie innej branży. Ta korporacja została założona w 1947 roku przez dewelopera Chung Ju-Younga. Na koreańskim rynku panował jednak kryzys, co zmusiło go do wyodrębnia kilku mniejszych spółek, jak na przykład Hyundai Motor Company, którego to głównym obszarem działania miała stać się produkcja i sprzedaż samochodów. Początkowo produkowano tu auta na licencji, co stało się możliwe dzięki podpisaniu umowy z amerykańskim Fordem.
W Korei Południowej dzięki temu pojawił się model Cortina, jednak celem mężczyzny od samego początku była samodzielna produkcja, toteż zawiesił współpracę. Już w roku 1974 pojawił się pierwszy samochód tej marki o nazwie Pony. Rok później został on wprowadzony do sprzedaży i osiągnął sukces, który pozwolił spółce rozwinąć skrzydła. Pojawił się on nie tylko w Korei, ale również w Europie, a także Ekwadorze. W roku 1989 zaczęto produkować pierwszy rodowity samochód posiadający silnik V6. W roku 1988 Hyundai przejął rodzimą Kię Motors.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?