AUTO-CZĘŚCI Jaguar

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE Jaguar

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe.
Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Nie ulega wątpliwości, że Jaguar jest jedną z najbardziej prestiżowych marek na świecie i w pierwszym skojarzeniu przywodzi na myśl elegancję i sportowy wygląd. Posiada również ogromną moc pod maską i mocarny silnik. Marka ta powstała w 1922 roku i została założona przez Williama Lyonsa, który jest brytyjskim producentem samochodów sportowych i ekskluzywnych.
W pierwszej fazie firma nazywała się S.S. co było skrótem od angielskiego Swallow Sidecar, jednak w czasie II wojny światowej logo to zyskało negatywne konotacje. Z tego powodu w roku 1945 zmieniono nazwę na Jaguar, co funkcjonuje do dzisiaj.
W roku 1948 na rynku pojawiły się takie modele jak XK120 czy Mark VII, które oprócz niesamowitych osiągów były również piękne i wyposażone w wytrzymałe części. Obok tego posiadały one również atrakcyjne ceny. Mark I i Mark II zostały bardzo dobrze przyjęte przez rynek, a model XK120C startował w wielu wyścigach samochodowych, wygrywając szereg z nich. Ikoną marki bez wątpienia jest model E-Type, który posiada niesamowity wygląd i 3,4 litrowy silnik o mocy 269 KM. Produkowano go aż przez 44 lata. Błyskawicznie rozpędzał on samochód do prędkości 200 km/h. Piękna karoseria i dobre osiągi sprawiały, że chciał go posiadać niemal każdy miłośnik motoryzacji. Marka została przejęta przez Forda, co pozwoliło jej na produkcję nowych modeli, np. S-Type, X-Type czy XK. Ich sukces nie był już jednak tak spektakularny. W ostatnich latach amerykański rynek motoryzacyjny przechodził kryzys, przez co Jaguar został wystawiony na sprzedaż. Za kwotę 2,3 miliarda dolarów wykupiła go indyjska marka Tata Motors, zostawiając w sprzedaży takie modele jak XJ, XK, XF czy sportowe modele R.
Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?