AUTO-CZĘŚCI Jeep

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE Jeep

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Jeep zaczynał od militariów i ma swoje początki w roku 1941. Wtedy to amerykańska armia ogłosiła przetarg na lekkie pojazdy rozpoznawcze, który wygrała firma Willys-Overland. Zaprojektowała ona swój samochód, który nosił nazwę Willys Quad w czasie zaledwie 49 dni. Testy polowe przeprowadzone przez amerykanów sprawiły, że ta właśnie konstrukcja sprawdziła się najlepiej, dając tym samym początek dobrej passie Jeepa. Nazwa Jeep prawdopodobnie pochodzi od skrótu GP (dżi-pi), który oznacza skrót od general purpose.
W okresie wojny firma przeżywała rozkwit, produkując tysiące samochodów w kolorze oliwkowym. Kiedy ta się skończyła, producent zastrzegł sobie nazwę Jeep i zaplanował wprowadzić popularny samochód do użytku codziennego. Już wtedy był on bardzo rozpoznawalny i ceniony wśród społeczeństwa, co zapowiadało sukces w sprzedaży. Posiadał on niepowtarzalny wygląd oraz praktycznie niezniszczalne części. Pierwszym z modeli był Jeep CJ-A1, powstały w roku 1945. Różnił się on nieco od swojego militarnego pierwowzoru.

Willys sprzedał Kaiserowi swoją firmę, co zapoczątkowało powstanie spółki Kaiser-Jeep. Popyt na te samochody był duży, a firma cieszyła się ogromną popularnością na rynku. Z tego powodu w roku 1970 przejął ją koncern American Motors Corporation, a następnie dostała się do Chryslera, który wykupił AMC, zostając równocześnie właścicielem Jeepa. W dzisiejszych czasach na rynku znajdują się takie modele jak : Compass, Wrangler, Grand Cherokee czy Wrangler Unlimited.

Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?