AUTO-CZĘŚCI KIA

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE KIA

Oferujemy części samochodowe do matki KIA z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Grupa Autoserwis zajmuje się prowadzeniem nowoczesnej hurtowni motoryzacyjnej z dowozem cześci samochodowych do klienta na terenie Katowic. Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu marki KIA w szczególności modelu Carens, Carival, Cee'd, Magentis, Pro cee'd, Rio, Sorento, Soul, Sportage, venga, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą.
Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Jednym z najstarszych koreańskich przedsiębiorstw motoryzacyjnych jest Kia Motors, która równocześnie jest najmłodsza względem innych firm z tej branży. Produkuje ona głównie samochody osobowe oraz niewielkie samochody dostawcze. Początek jej historii przypada na rok 1944, kiedy to rozpoczęła swoją działalność w branży rowerowej. Produkowano w niej części rowerowe oraz same rowery, które funkcjonowały na rynku pod nazwą Kyungsung Precision Industry. Marka bardzo szybko się rozwijała, jednak jej nazwa była trudna do wypowiedzenia i zapamiętana. Z tego względu została ona zmieniona na KIA Industry Corp. KIA etymologię swojej nazwy zawdzięcza dwóm słowom z języka koreańskiego, a mianowicie KI - czyli powstawać lub wychodzić, oraz A - które oznacza Azję. Kiedy połączymy ze sobą te dwa wyrazy, powstaje pełna nazwa, czyli Wyjść z Azji.

W roku 1961 KIA powiększyła zakres swojego działania o motocykle i trójkołowce dostawcze. W motocyklach znajdowały się autorskie silniki marki, które były niezawodne i osiągały zadowalające wyniki. W roku 1974 do masowej produkcji wszedł pierwszy pojazd czterokołowy, a mianowicie KIA Brisa S100, który powstał na licencji Mazdy. KIA Pride, Sephia, Avella i Clarus były kolejnymi modelami, które tworzone były we współpracy Mazdy. Marka odniosła sukces na rynku koreańskim, dzięki czemu wykupiła kilka mniejszych, azjatyckich firm motoryzacyjnych. W kolejnych latach KIA przechodziła z rąk do rąk, między innymi do Forda czy Mazdy. Rok 1990 przyniósł kolejną zmianę nazwy, na KIA Motors, która zresztą funkcjonuje do dnia dzisiejszego. W tym samym czasie została ona wykupiona w ¼ przez Hyundaia, który włączył ją do koncernu Hyundai Motor.
Dało to początek szybkiemu rozwojowi, który przyniósł zyski i znaczący wzrost sprzedaży. Obecnie marka znana jest na całym świecie, a KIA bez wątpienia jest największym koreańskim eksporterem samochodów.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?