AUTO-CZĘŚCI Land Rover

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE Land Rover

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych brytyjskich marek, która skupia się na produkcji cywilnych samochodów terenowych. Pierwszy z samochodów pochodzących od marki został zaprojektowany przez Maurice Wilksa, który był szefem projektów w firmie Rover. Zainspirował się on tworzeniem samochodów terenowych dzięki popularności amerykańskiego Jeepa.
Zachwycił się konstrukcją tego pojazdu i zechciał stworzyć swój własny, który będzie mógł konkurować z amerykańskim odpowiednikiem. Karoseria nowopowstałego samochodu wykonana była ze stopu aluminium i magnezu, dzięki czemu charakteryzowała się ogromną wytrzymałością, lekkością i odpornością na korozję.
W finalnej wersji auto pojawiło się na targach w Amsterdamie, gdzie dostało negatywne opinie ze względu na to, że napęd był słaby i musiał zostać powiększony, aby możliwe było odniesienie jakiegokolwiek sukcesu. Dwa lata później pojawiły się dwie kolejne wersje pojazdu, a mianowicie przedłużona i krótsza. Ciągle go wzbogacano i udoskonalano. Pojawił się w nim nawet wysokoprężny silnik Diesla. Został on wprowadzony do sprzedaży w roku 1957, a rok później pojawił się kolejny model Series II, który miał zmieniony wygląd i nową jednostkę pojemności.
Przed rokiem 1975 doszło do wielkiej zmianie w siedzibie Rovera, gdyż wyodrębniono markę Land Rover produkującą wyłącznie samochody terenowe oraz markę Range Rover, która była bardziej luksusowa. Samochody sprzedawały się bardzo dobrze, dzięki czemu z fabryki w Wielkiej Brytanii wyjechało aż milion egzemplarzy Land Rovera.

Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?