AUTO-CZĘŚCI Lexus

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE Lexus

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Lexus powstał dzięki japońskiej Toyocie w celu dorównania zagranicznej konkurencji na polu luksusowych samochodów osobowych. Nazwa została wybrana z około dwustu propozycji, a kiedy się ją wymawia, na pierwsze pole wysuwa się luksus i elegancja. Marka powstała w roku 1989, co daje jej miano jednej z najmłodszych funkcjonujących na rynku. Założył ją Eiji Toyoda. Już w pierwszym roku działaności z fabryki wyjechał pierwszy samochód, a mianowicie limuzyna LS 400. Samochód ten bardzo szybko podbił rynek amerykański i europejski, zostawiając konkurencję daleko w tyle. Posiadał on bowiem silnik X8, którego moc wynosiła aż 245 KM. Został on stworzony przez konstruktorów F1. Wykazywał on nieskazitelną kulturę pracy, a przy okazji był cichy i niewyczuwalny. Osiągnął status najcichszego silnika spalinowego, co zresztą utrzymuje się do dzisiaj. W tym samym roku pojawił się również model ES 250, który jako bazę wziął Toyotę Camry, stając się jej tańszym zamiennikiem. Sukcesy zmotywowały firmę do tego, aby stworzyć luksusowy samochód sportowy i już w roku 1991 wypuścił pierwszy z nich na rynek. Posiadał on identyczny silnik jak wspomniany wcześniej LS 400 i bardzo szybko trafił do fabryk i masowej produkcji. Rewolucją dla Lexusa było również wprowadzenie pierwszego SUV-a LX 450, który był zbudowany na podstawie Toyoty Land Cruiser J80, ale posiadał lepsze wykonanie i jakość.
Oferta Lexusa zawiera również konkurencyjne na rynku, samochody klasy średniej. Jednym z takich modeli jest IS 200, który został wprowadzony do sprzedaży w roku 1998. Nie sprostał on jednak stawianym przed nim oczekiwaniom, gdyż posiadał ubogi katalog silników, można było bowiem znaleźć tylko jego dwie wersje.
Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?