AUTO-CZĘŚCI Mazda

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE Mazda

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Mazda wywodzi się z Japonii i powstała w roku 1920. Jej pomysłodawcą był przemysłowiec i przedsiębiorca uzbrojony w ogromne ambicje - Jyujiro. Od najmłodszych lat przejawiał on szereg zdolności w obszarze inżynierii i stworzył pompę typu Matsuda. Toto Cork Kogyo było założonym przez niego i innych przedsiębiorców korporacją, która produkowała obrabiarki.
Po kilku latach działaności firma poszerzyła pole swojego działania o produkcję narzędzi i samochodów. Na początku zajęli się niewielkimi trójkołowcami, które posiadały bagażnik z tyłu i świetnie sprawdzały się jako samochody dostawcze. Pojazdy odniosły sukces na tyle duży, że zaczęto je eksportować do Chin i zwiększono produkcję. W latach 1934-36 zmieniono nazwę firmy na obecnie znaną Mazdę. Słowo to związane jest ze starożytnym bóstwem Ahura - Mazdy. Następnie wprowadzono obecnie znane logo firmowe, które miało nawiązywać do zwinności, szybkości i wydajności, które to zapewniają zwycięstwo na rynku. Mazda rozpoczęła produkcję autorskich pojazdów, w roku 1960 świat poznał model R360, który dał początek produkcji czterokołowych, osobowych samochodów od tej marki.
Wkomponował się on w zatłoczone ulice dlatego, że zużywał niewiele paliwa i był niewielki. Wyniki sprzedaży były bardzo dobre, co przyczyniło się do dalszego rozwoju marki. Mazda rozpoczęła również współpracę z firmą NSU Motorenwerke AG i Feliksem Wanklem, co okazało się strzałem w dziesiątkę, bo dało jej produkt, jakim był popularny silnik Wankla. Lata 80. przyniosły ze sobą podbój Europy i Ameryki Zachodniej. Wybudowano wiele nowych fabryk, które miały przynieść ze sobą jeszcze lepsze wyniki sprzedaży.
Firma zmieniła również nazwę na Mazda Motor Corporation. Odniosła wiele sukcesów na rynku oraz w różnego rodzaju sportach samochodowych. Legendarny jest model Mazda 787B, którego karoseria wykonana została z włókna węglowego, co w tamtym momencie było czymś nieprawdopodobnym. Była ona lekka, a dodatkowo pojazd posiadał silnik rotacyjny i znakomite konkursy, przez co bolid zdobywał pierwsze miejsca i przynosił sławę silnikowi Wankla.

Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty do Mazdy, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?