AUTO-CZĘŚCI Mercedes

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE Mercedes

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Jest to bez wątpienia jedna z najbardziej prestiżowych marek na świecie, która w pierwszym skojarzeniu przywołuje luksus, piękno w każdym elemencie oraz niezwykłą wydajność samochodów. Tytuł ten został osiągnięty przez ciężką pracę i ogromne zaangażowanie w każdy z pojazdów, które wychodziły z deski kreślarskiej do fabryki. Historia marki ma swoje początki około sto lat temu, kiedy to Karl Benz oraz Gottlieb Daimler zaczęli badać w swojej pracowni rozwiązania motoryzacyjne.
To Benz wynalazł dwusuwowy silnik gazowy a także regulator obrotów silnika czy automobil Velo, który był pierwszym seryjnie produkowanym pojazdem tego typu. Daimler skupiał swoją uwagę na pracy nad silnikiem benzynowym, który posiadałby moc 1 i 1,5 KM, a następnie zostałby zamontowany w czterokołowym automobilu. Marka Benz & Cie wprowadziła koło zębate w swoim logo, zmieniając je niedługo potem w wieniec laurowy, który oplatał nazwisko założyciela. Daimler kilka lat później wymyślił nową i przełomową nazwę, jaką było Mercedes. Nazwa ta była imieniem córki jednego z jego głównych klientów, Emila Jellinka.
Był on ogromnym fanem motoryzacji i przeznaczał na nią cały swój majątek. Marzył o tym, aby mieć własny samochód sportowy, który w konsekwencji Daimler skonstruował specjalnie dla niego. Pierwszy z nich nie spełniał oczekiwań mężczyzny, w odpowiedzi na to pojawił się drugi, wyposażony w silnik o większej mocy model Phonix. Oba z pojazdów w tamtych czasach były jedynymi, które posiadały silnik czterocylindrowy. Logo Mercedesa powstało od pomysłodawcy nazwy, trzy ramiona gwiazd, które są na nim obecne oznaczają, że stosowane przez niego silniki działają nie tylko na lądzie, ale również na wodzie czy w powietrzu. Benz i Daimler wskutek reform w niemieckiej gospodarce.
Przedsiębiorstwa te związały się ze sobą, co pozwoliło im utrzymać płynność finansową na rynku. Kolejne lata doprowadziły do tego, że koncern wykupił większą część pakietów udziałowych w amerykańskim Chryslerze, co dało mu dostęp do nowego rynku i możliwość zbytu samochodów obu marek jednocześnie. Rok 2007 przyniósł ze sobą zakończenie tej współpracy, co miało związek z kiepską kondycją Chryslera. Mercedes-Benz jest obecnie jedną z marek, które symbolizują jakość i bezpieczeństwo, znany jest na całym świecie dzięki swojej bogatej tradycji i tworzy przyszłość motoryzacji.

Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?