AUTO-CZĘŚCI Nissan

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE NISSAN KATOWICE

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
GRUPA AUTOSERWIS.PL jako dystrybutor części samochodowych do marki Nissan oferuje części do modeli Almera, Almera Tino, Juke, Micra, Murano, Navara, Note, Patrol, Primera, Qashqai, X-Trail oraz pozostałych modeli. Jako prężnie rozwijająca się firma na rynku zapewniamy dowóz auto-części do klienta indywidualnego oraz firm na terenie Katowic.
Sprawdź dostępność poszukiwanej części, Infolinia 512 510 508.
Ta japońska marka została założona w roku 1911 przez Masujiro Hashimoto. Pierwotnie nosiła ona nazwę Kawashinsha. Kiedy doszło do nawiązania współpracy z innymi firmami, zaowocowało to nową konstrukcją, którą okazał się pojazd DAT. Logo przedstawiało biegnącego zająca. Marka przechodziła wiele transformacji i wielokrotnie zmieniała właścicieli po to, aby rozpocząć w końcu produkcję pojazdów marki Datsun. Firma Nikon Sangyo Co zainteresowała się wielkimi zyskami, jakie się pojawiły i przejęła część pakietów firmy, po czym zmieniła jej nazwę na Nissan Motor Co. Ltd. Prężnie i dynamicznie pracowano wtedy nad nowym modelem samochodu i już rok później z fabryki wyjechał pierwszy samochód osobowy Nissana.
W czasie wojny szybki rozwój został zahamowany przez konieczność współpracy z wojskiem japońskim, na mocy czego powstał bardzo popularny wówczas Nissan Patrol. Posiadał on o wiele lepsze parametry niż jego konkurent z USA, czyli Jeep Willisa. Miał on zdecydowanie lepsze osiągi, a także właściwości jezdne i ładunkowe. Posiadał sześciocylindrowy silnik, który generował moc 85 KM. Kiedy pojazd ten wygrał rajd Mobigas wokół Australii, jego popularność jeszcze bardziej wzrosła. Rok 1960 przyniósł pojawienie się Datsunów w takich krajach jak Stany Zjednoczone, a w Kalifornii powstała nowa siedziba firmy. Już dwa lata później pojazdy te znalazły się również na drogach europejskich.
W roku 1980 ekspansja Nissana na rynku europejskim znacznie wzrosła, gdyż ten przejął firmę Motor Iberica S.A. Od tego roku wszystkie samochody wychodzące z fabryk firmy noszą nazwę Nissan. Cztery lata później z linii montażowej zjechały pierwsze Bluebirdy, a Nissan otworzył nową halę w Wielkiej Brytanii. Luksusowa odmiana Nissana o nazwie Infinity ruszyła na podbój światowego rynku, co uczyniła z powodzeniem. W latach 90. pojawiły się takie modele jak Primera, 200xs czy Sunny/Coupe-199nx. Rok 2007 przyniósł kolejny przełom, gdyż to właśnie wtedy pojawił się sportowy model Nissana GTR, który na torze osiągał zaskakująco dobre wyniki. Dało to początek tworzeniu aut sportowych na taśmie produkcyjnej.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?