AUTO-CZĘŚCI Peugeot

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE PEUGEOT KATOWICE

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska. Główny magazyn jest zaopatrzony w większość części do samochodów Peugeot 106, 107, 206, 207, 208, 301, 306, 307, 308, 406, 407, 508, 607, 807, 1007, 2008, 3008, 5008, Expert oraz Partner. Dystrybujemy części samochodowe marki Peugeot do klientów indywidualnych oraz firm na terenie Katowic. Serdecznie zapraszamy do współpracy GRUPA AUTOSERWIS.PL, Infolinia 512 510 508.
Początków marki Peugeot można doszukiwać się w roku 1810, kiedy to dwaj francuscy bracia Jean-Frederic i Jean-Pierre Peugeot dostali w spadku młyn, przekształcając go później w odlewnię metalurgiczną. Swoją firmę nazwali Peugeot Freres i w początkowym okresie działaności nie zajmowali się produkcją samochodów, a maszyn do szycia, noży, młynkow do kawy czy pił taśmowych.
Ich logo przedstawiało lwa stojącego na dwóch łapach, różniło się od tego, które znamy obecnie. Kiedy bracia umarli, ich synowie przejęli ich stanowiska. Postanowili oni zmienić i rozszerzyć zakres produkcyjny, tak, aby generował on większe zyski i odpowiadał potrzebom rynku. Zaczęli od rowerów, które okazały się strzałem w dziesiątkę a ich sukces dał im pole do rozpoczęcia produkcji automoblili.
Pierwszy egzemplarz wyjechał z fabryki już dwa lata później i posiadał silnik spalinowy dwucylindrowy, a także rozpędzał się do prędkości 18 km/h. Sprzedało się aż 300 egzemplarzy tego auta. Rok 1896 przyniósł ze sobą rozłam firmy na dwie mniejsze - jedna z nich zajęła się produkcją automobili, druga podtrzymała początkowy profil działaności. Na przestrzeni kolejnych lat marka wypuszczała nowe modele swoich samochodów, które zyskały dużą popularność. Produkcja poszerzyła się także o samochody ciężarowe czy motocykle. W roku 1929 postanowiono, że wszystkie pojazdy wychodzące z fabryk będą nazywane w jednolity sposób, czyli ten, który znamy do dzisiaj. Pierwsza z liczb oznaczała klasę, a ostatnia serię.
To trzycyfrowe oznakowanie z zerem w środku pojawiło się po raz pierwszy w Peugeocie 201. Firma do dzisiaj produkuje nie tylko samochody, ale również rowery czy profesjonalne elektronarzędzia. Zajmuje się również produkcją limuzyn, a największa z nich Peugeot 607 używana jest przez Prezydenta Francji.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?