AUTO-CZĘŚCI Renault

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE RENAULT KATOWICE

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu marki Renault, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Części posiadane na stanie magazynowym są do samochodów Captur, Clio, Escape, Fluence, Grand Escape, Grand Scenic, Kangoo, Koleos, Laguna, Master, Megane, Modus, Scenic, Talisman, Thalia, Trafic, Twingo marki Renault. Grupa Autoserwis.pl prężnie się rozwija i jako jedyna w Katowicach oferuje dowóz części samochodowych do klienta indywiduanego.
Kilka ciekawostek o firmie Renault.
Firma została założona przez braci Louisa, Marcela i Fernanda Renault w roku 1898, w miejscowości Billancourt, niedaleko Paryża. Mężczyźni wiedzieli od samego początku, że profilem ich działaności będzie produkcja samochodów. Największy zapał miał najmłodszy z nich, który już w wieku 21 lat skonstruował swój pierwszy pojazd, bazując jedynie na swojej pamięci i intuicji, nie wykorzystując żadnych rysunków. Od Louisa wyszedł projekt, a za sprawy techniczne takie jak projektowanie czy konstruowanie, odpowiadał inny z braci, Marcel.
Już w pierwszym roku działaności na wystawie w Paryżu firma Renault Freres zaprezentowała dwa modele samochodów. Wyprodukowano 76 pojazdów typu A oraz typu B. W 1920 roku został skonstruowany własny silnik, posiadający cztery cylindry o pojemności 3750 cm3 i mocy 25 KM. Na ówczesnym rynku był to jeden z najlepszych modeli silnika. Dało im to możliwość do wystartowania w wyścigu na trasie Paryż - Madryt, nieszczęśliwie podczas eliminacji zginął jeden z braci. Już trzy lata później śmierć wyciągnęła swoje ręce również po Fernanda. Firmę nazwano wówczas Les Automobiles Renailt (Samochody Renault). Okres między wojnami przyniósł ze sobą wiele zmian, pojazdy Renault AG i AG-1 były nadal produkowane, ale obok nich pojawił się również taksówki, które w znacznym stopniu dały zwycięstwo Francuzom i Anglikom. Produkowano również czołgi, silniki lotnicze czy pojazdy transportowe dla wojsk. Podczas drugiej wojny światowej oskarżono Louisa o współpracę z nazistowskimi wojskami i wtrącono do więzienia, gdzie zmarł. Po jego śmierci firma została przejęta przez państwo, które kontynuowało produkcję części oraz małego i ekonomicznego samochodu 4 CV, który był dostępny niemal dla każdego.
W latach 60. do produkcji trafiły takie modele jak Renault 8 i Renault 12, który równocześnie znany jest w Polsce jako Renault 1300. Lata 80. przyniosły pojawienie się kolejnego hitu, a mianowicie miejskiego malucha o nazwie model 5, którego wszyscy znamy jako Clio. W dzisiejszych czasach koncern jest właścicielem marki Dacia, zatrudnia ponad 130 tysięcy pracowników oraz posiada swoje fabryki w wielu krajach Europy, Ameryki oraz Azji. Obok samochodów z taśm produkcyjnych wychodzą również wagony kolejowe, maszyny czy urządzenia ogrodnicze.
Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?