AUTO-CZĘŚCI SEAT

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE SEAT KATOWICE

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w głównie do marki Seat oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Seat jest hiszpańską marką, a jednocześnie najmłodszym przedsiębiorstwem motoryzacyjnym w Europie. Jej historia ma jedynie 60 lat, gdyż została założona dopiero w roku 1950. Od samego początku zajmowała się produkcją samochodów. Seat, nazwa marki, jest skrótem od Sociedad Espanola de Automoviles de Turismo, co w tłumaczeniu na język polski oznacza “Hiszpańskie Towarzystwo Samochodów Osobowych”.
Firmę założyło właśnie to towarzystwo, a obok niego również szereg banków i włoski koncern Fiata. Jako, że Fiat posiadał już wtedy wieloletnie doświadczenie w produkcji samochodów, możliwe było błyskawiczne uruchomienie linii produkcyjnej i wypuszczenie na rynek pierwszego samochodu zaledwie w trzy lata po utworzeniu firmy. Fiat 1400 dał pierwowzór do modelu Seat 1400, który posiadał silnik o mocy 44 KM i rozpędzał się do prędkości około 120 km/h. Dziennie produkowano ponad dwa tysiące sztuk tego samochodu, gdyż był on bardzo chętnie kupowany. Największy sukces marce przyniósł model 600, który był zbliżony do znanego w Polsce Fiata 126p. Zapoczątkował on masową produkcję w Hiszpanii, sprzedając się w liczbie ponad 800 tysięcy egzemplarzy na przestrzeni 17 lat.

W latach 80. wiele się zmieniło. Współpraca między markami nadal funkcjonowała prawidłowo, ale pojawiało się coraz więcej sprzeczek. Dotyczyły one głównie sprzedaży pojazdów marki Seat na rynku włoskim, gdzie ceny aut hiszpańskich były niższe niż tych rodzimie produkowanych. W roku 1981 Fiat odstąpił od udziałów w firmie Seat, a w sądzie pojawiła się sprawa dotycząca roszczeń co do niektórych z modeli. Sąd rozstrzygnął spór korzystanie do firmy Seat. Seat nie był jednak zbyt długo samodzielną marką. Najpierw zaczął współpracować z Porsche, a później z Volkswagenem, który zauważył potencjał w tej marce i już dwa lata później nabył aż 51 procent udziałów, a dwa lata później zwiększył je aż do 75 procent. Seaty zaczęły wówczas pojawiać się na rynku europejskim i startować w rajdach WRC. Poskutkowało to stworzeniem specjalnego działu, czyli Seat Sport, gdzie produkowano na przykład model Cordoba WRC czy Curpa. W roku 1990 Volkswagen nabył maksymalny pakiet akcji firmy, czyli 99,99% i zmienił nazwę na Seat S.A. Dzięki temu została otworzona nowa fabryka w Barcelonie, która obecnie jest jedną z najbardziej nowoczesnych na świecie. To właśnie w niej powstają takie modele jak Ibiza, Cordoba czy Toledo.

Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu marki Seat i innych, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?