AUTO-CZĘŚCI Skoda

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE Skoda

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Marka powstała w roku 1950 w firmie metalurgicznej, która zajmowała się produkcją broni. Kierownikiem działu produkcyjnego został Emil Skoda. W bardzo szybkim tempie zmienił on charakter działaności firmy ze zbrojeniowego na motoryzacyjny. Zmarł jednak w roku 1990, zostawiając cały swój dobytek największym zakładom na terenie Austro-Węgier. Około 20 lat później z zakładu w Pilźnie wyjechał pierwszy samochód marki, a mianowicie Skoda 25/100. Był on produkowany na licencji firmy Hispano-Suiza. W roku 1925 doszło do fuzji między Skodą a firmą L&K, która wcześniej uzyskała rozgłos dzięki rowerom i motocyklom, które zdobywały podia w międzynarodowych wyścigach. Już rok później pojawił się pierwszy samochód z logiem Skody, który po raz pierwszy zaprezentowano na wystawie w Pradze.
Podczas II wojny światowej Skodę włączono do gospodarki III Rzeszy, a produkcja została przyporządkowana celom militarnym. Liczne fabryki Skody opuszczały wówczas skrzydła samolotów wojskowych, granaty artyleryjskie czy też magazynki. Nie miało to nic wspólnego z motoryzacją, z wyjątkiem produkcji silników do ciągników. Po zakończeniu wojny Skoda została przejęta przez przedsiębiorstwo państwowe AZNP Mlada Boleslav, które było cenionym na rynku monopolistą czechosłowackich aut osobowych i tworzyło z powodzeniem pojazdy przez cały okres komunizmu.
Kiedy doszło do upadku ZSRR w roku 1991, Skoda została sprzedana niemieckiemu gigantowi motoryzacyjnemu, czyli firmie Volkswagen. To właśnie w niej znajdowały się wówczas takie marki jak Audi czy Seat. Volkswagen od 2000 roku jest jedynym akcjonariuszem marki, a w jej ofercie można ciągle znaleźć takie modele jak Fabia, Yeti, Rapid, Superb, czy Octavia.
Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?