AUTO-CZĘŚCI SUBARU

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE SUBARU

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Historia Subaru sięga czasów II wojny światowej, kiedy to jeden z pionierów japońskiej techniki lotniczej założył firmę o nazwie Nakajima Aircraft Company, zajmującą się produkcją samolotów oraz szeregu części do nich. Kiedy wybuchła wojna, przedsiębiorstwo, tak jak szereg pozostałych, zostało podzielone na 12 odrębnych firm, z których sześć w roku 1953 zostało za zgodą ONZ i Stanów Zjednoczonych połączone w koncern Fuji Heavy Industries. Zajmowało się ono produkcją sprzętu budowlanego i sprzętów gospodarstwa domowego oraz maszyn roboczych. Ten sam rok przyniósł ze sobą również wydzielenie odpowiedniego pionu, jakim była konstrukcja samochodów. Firma wkrótce mogła pochwalić się pierwszym prototypem samochodu osobowego, który został nazwany P-1. Kolejny rok przyniósł ze sobą inny model, a mianowicie Subaru 1500, który dał wzór producentom, który obecny jest do dzisiaj. Samochód był tak zaawansowany, że nazwany został arcydziełem technologicznym. W swojej konstrukcji posiadał bowiem niezależne zawieszenie, przednie koła wspierały amortyzatory olejowo-gazowe, a także miał wahacze wleczone. To właśnie w nim pojawiło się po raz pierwszy logo, które zawierało sześć gwiazd, z których każda symbolizowała jedną z firm, które zostały ze sobą połączone. Niewielkie zainteresowanie w sieć dystrybucji powodowało nikłą sprzedaż, co spowodowało zawieszenie produkcji samochodów osobowych i dało początek produkcji autobusów. Równocześnie z pojawieniem się pierwszych z nich zdecydowano się na powrót do produkcji samochodów osobowych.

Ogromna seria pojazdów od tego japońskiego przedsiębiorcy ukazała się na świecie w roku 1966. Zaprezentowano wówczas kolejnych technologiczny majstersztyk, który posiadał poprzecznie montowany silnik. Ta nowość nie miała takiego zastosowania nigdy wcześniej, ale była na tyle skuteczna, że jest stosowana do dzisiaj. Między latami 80. a 90. do produkcji wszedł kolejny rewolucyjny model, czyli Subaru Impreza. Miał on swoją premierę w roku 1992, był to model rewolucyjny nie tylko dla branży marki, ale również dla sportów motoryzacyjnych. Subaru zostawiało swoich konkurentów daleko w tyle, przywożąc kolejne nagrody z rajdów samochodowy. Dało ono początek samochodom klasy WRC, na bazie której konstruowane są samochodu.

Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?