AUTO-CZĘŚCI Toyota

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE TOYOTA

Oferujemy części samochodowe Toyota z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Nie ulega wątpliwości, że Toyota jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych marek samochodowych na świecie. Jej niepodważalnym atutem jest jakość, która utrzymuje się już od samych początków istnienia marki, czyli od roku 1885, kiedy to Sakichi Toyoda i jego syn założyli zakład tkacki, który wytwarzał tkaniny dla całej Japonii. Firma prosperowała na tyle prężnie, że już w roku 1926 rozbudowano fabryki i przekształcono ją w firmę Toyoda Automatic Loom Works. Syn Sakichiego nie czuł się spełniony, mimo zysków, jakie generowało przedsiębiorstwo.
Jako, że posiadał mechaniczne doświadczenie, zdecydował się na próbę stworzenia własnego samochodu. Widział w tym większą szansę na rozwój, niż w produkcji krosna. W Japonii wówczas nie jeździło wiele samochodów, a jeśli już, to te importowane z zagranicy. Chciał wyprodukować nie tylko dobre, ale i tanie samochody, które pomogą mu osiągnąć sukces na rynku japońskim, a w kolejnym kroku podbić również rynki światowe.
Pierwszy prototyp, zbudowany w roku 1935, nosił nazwę A1. Posiadał on silnik sześciocylindrowy o pojemności 2289 ccm. Występował on w dwóch wersjach, sedan AA i cabrio AB. Jego następcą został model AC, który produkowano od roku 1944. Marka rozwijała się szybko i została wkrótce przeniesiona z Karaya do Komoro. Została ona nazwana Toyota Motor Corp i zaprezentowała logo zwierające stylizowaną literę T składającą się z trzech owali, które się na siebie nakładały. Od tamtego momentu zaczęto produkować również ciężarówki. Po wojnie do produkcji weszły samochody użytkowe dla cywilów.
Model SA był rodzinnym samochodem, który niestety nie zdobył uznania wśród japończyków, co spowodowało szereg kłopotów. Taizo Ishida przyszedł marce na ratunek. Zmienił zarząd, co przyczyniło się do poprawy sytuacji finansowej. W roku 1966 zaczęto produkować legendarną Toyotę Corollę, która była dostępna w wersji sedan oraz kombi. Od tamtego czasu na rynek trafiło 10 odsłon tego modelu, a także pojawiły się kolejne typy nadwozia, czyli Verso - van i Auris 0 hatchback. W latach 80. na rynek trafił model Celica, a także terenowy Land Cruiser. Wtedy zadebiutowała też nowa marka Toyoty - Lexus. W roku 1998 Toyota stała się właścicielem pakietu większościowego u japońskiego producenta Daihatsu, co sprawiło, że jest obecnie największą i najbogatszą korporacją motoryzacyjną na całym świecie.
Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty do marki Toyota, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?