AUTO-CZĘŚCI Volkswagen

auto części katowice

CZĘŚCI SAMOCHODOWE Volkswagen

Oferujemy części samochodowe z dojazdem do klienta na terenie Katowic i okolic. Posiadamy dostęp do ponad 400.000 części samochodowych różnych marek w tym oryginalne i zamienniki. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych firm, dlatego uzyskujemy najniższe ceny oraz posiadamy szerokie zaplecze magazynowe. Kurierzy naszej firmy dostarczą towar tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy centrum motoryzacyjne Autoserwis.pl

INFOLINIA 512 510 508
Volkswagen został stworzony przez jeden z największych koncernów na świecie, czyli Volkswagen AG. Początków marki można doszukiwać się w roku 1934, kiedy to Adolf Hitler zlecił jednemu z niemieckich konstruktorów stworzenie samochodu dla ludności niemieckiej. Najlepszą propozycję przedstawił Ferdinand Porsche, przedstawiając rządowi projekt legendarnego Garbusa. Z racji swojego przeznaczenia, został on nazwany Volkswagen, czyli dla ludu. W roku 1936 w miejscowości w Dolnej Saksonii otworzono pierwszą wytwórnię samochodów marki. Dzięki popularności Garbusa Volkswagen trafił po wojnie do grona najbardziej znaczących producentów na świecie.
Rok 1973 przyniósł ze sobą premierę kolejnego, bardzo popularnego auta, jakim był Passat. Produkowany jest on do dnia dzisiejszego i cieszy się dużą popularnością, szczególnie w naszym kraju. W roku 1974, kiedy z fabryk wyjechało około 12 milionów sztuk Garbusów, zaprzestano jego wytwarzanie w fabryce w Wolfsburgu. Jego następcą został Volkswagen Golf, który sprzedawany był od wspomnianej wcześniej daty. Europa przyjęła go bardzo entuzjastycznie, co dało koncernowi zyski. Polo, które było nieco mniejsze, zadebiutowało rok później. W roku 1991 upadł komunizm i zniszczono mur berliński, a samochody tej marki trafiły do Polski. Przez nawiązanie współpracy z polskimi przedsiębiorcami powstała firma Volkswagen Poznań, która w początkowym okresie działaności montowała, a później również produkowała części do samochodów.
W roku 1997 rozpoczęła się seryjna produkcja Volkswagena New Beetle, który stanowił kolejną kontynuację kultowego Garbusa. W USA model ten wywołał prawdziwą ekstazę. Już rok później pojawił się model Lupo, który kontynuuje generację małych i oszczędnych samochodów, podobnych do wcześniejszego Polo. W listopadzie roku 2001, z taśmy montażowej w Wolfsburgu zjechał 33 333 333 samochód marki. Ta ogromna liczba samochodów wyprodukowanych w jednej fabryce to ogromny sukces motoryzacyjny. Golf II w roku 1997 został wybrany samochodem roku, a kilkanaście lat później Volkswagen Passat zdobył w tym samym rankingu wysokie, drugie miejsce. Grupa Volkswagen posiada pod swoimi skrzydłami inne znane marki samochodowe, takie jak Audi, Seat, czy Skoda. Od roku 1998 posiada również prawa do prestiżowych marek, takich jak Bugatti czy Bentley.

Jeśli szukasz autoczęści do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach, dostępne bezpośrednio na terenie Katowic i Śląska.
Dojazd do klienta

Oferujemy dojazd do klienta w promieniu 20km od Katowic.

Gwarancja satysfakcji

Klient ma możliwość zwrotu zakupionych u nas części w terminie do 7dni.

Rabaty dla klientów

Naszym stałym klientą oferujemy rabaty przy większych zamówieniach.

Dostępność 24h

W awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość całodobowego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?